Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrShare on StumbleUponShare on RedditFlattr the authorDigg thisBuffer this page

KUIDAS FOTOSID JA VIDEOID ALLA LAADIDA

suomienglishitalianodeutschle françaisespañolsvenskanederlandsmagyarpolskiportuguêseestilatviešulietuviųру́сский日本語普通话ภาษาไทย

1. Külastage oma arvuti või nutitelefoni brauseriga aadressi me.santaclauslive.com .

2. Klõpsake parema servas nuppu „Register“ (Registreeru)

1-2
3. Sisestage oma e-posti aadress lahtrisse „Email address“ (E-posti aadress)

4. Valige parool ja sisestage see lahtrisse „Password“ (Parool)

5. Kui olete soetanud allalaadimise ja teil on kood, siis saate selle sisestada lahtrisse „Do you have a photo or video code? (Kas teil on foto või video kood?) You can add a code here” (Koodi saate siia sisestada).

6. 6. Palun lugege läbi tingimused ja klõpsake kasti „I have read and agree to the terms and conditions“ (Olen läbi lugenud ja nõustun tingimustega). Seejärel klõpsake nupul „Register“ (Registreeru).

3-6
7. Klõpsake vahekaardil „Me & Santa“ (Mina ja jõuluvana), nüüd saate vaadata oma fotosid ja videoid. Kui te fotosid ega videoid ei näe, siis sisestage oma kood, kasutades nuppu „Add code“ (Lisa kood).

8. 8. Klõpsates nuppu „Download“ (Laadi alla) saate foto või video koopia enda jaoks salvestada.

9. Klõpsates nuppu „Share“ (Jaga) saate fotot või videot sõpradega jagada.

7-9

10. Pärast külastust on teil 30 päeva aega esmakordselt teenuse kasutajaks registreeruda. Registreerumise järel salvestatakse teie fotosid ja videoid meie arhiivides 365 päeva.

11. Grupipiltide puhul võivad sama koodi kasutada erinevad inimesed.

Meiega saate ühendust e-posti aadressil:info@santaclauslive.com